Piramida pielęgnacji włosów: luty 2016

Niedawno opisałam Wam dokładnie moją pielęgnację włosów, a już wcześniej przypomniałyście mi, że mogłabym zaktualizować piramidę. Pierwsza wersja pojawiła się w listopadzie 2013. Oto aktualna! :)


Ta piramida jest tak prosta, że widzę teraz ile elementów zniknęło z mojej pielęgnacji: półprodukty, płukanki, odżywki b/s, suszarka, oczyszczanie siarczanami... Jeżeli coś jest niejasne i nie znajdziecie podpowiedzi w poście o pielęgnacji, śmiało pytajcie :) Starałam się stworzyć oba te posty tak, żeby się uzupełniały i obrazowały całość pielęgnacji.

Komentarze

 1. Nie mam swojej piramidy chodź od zawsze planuję taką zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś też zrobiłam taką piramidę u siebie;)

  OdpowiedzUsuń
 3. O proszę, moja wyglądałaby prawie identycznie :) Z tą różnicą że szczotkowanie odbywa się codziennie, tak jak masaż skalpu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję twój blog od dłuższego czasu i zwrot akcji w pielegnacji był zaskakujący. Świetnie że znalazłaś sposób na swoje włosy! U mnie taka piramida byłaby podobna, co za dużo to nie zdrowo, a i zbyt leniwa jestem żeby jakieś cuda z włosami wyprawiać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jestem leniwa, wiec minimalizm gora!

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej Henri, odkryłam u siebie, że to, co uważałam za ŁZS, to w rzeczywistości uczulenie na jakiś składnik delikatnych szamponów (jeszcze sprawdzam czy na Cocamidopropyl Betaine czy Lauryl Glucoside; objawy nasilają się lub słabną wraz ze stężeniem, np Facelle Aloes robi mi hardkor na głowie). Może u Ciebie jest podobnie, dlatego podrzucam pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 7. content and writing articles that you create a very inspiring, incredible
  Cara Mengobati Diabetes Secara Efektif

  OdpowiedzUsuń
 8. I will spread this article, may be useful information for my friends and other people
  Cara Mengobati Asam Urat Efektif,Cepat,Dan Aman

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz